Obchodní podmínky

Záruka 5 let!

Výrobky z našeho kovářství jsou ve škále od jednoduchých praktických provedení až po náročná umělecká díla. Naše služby jsou k dispozici jak domácnostem, tak firemní klientele.

Za dobu naší existence jsme realizovali stovky zakázek, ale reklamací bylo minimum. Díky tomu, že se snažíme odvádět pocitvou kvalitní práci, poskytujeme na naše výrobky záruku 5 let!

 

Samozřejmosti naší firmy

Vstřícné jednání a schopnost řešení i netypických provedení Vaší poptávky, předváděcí místnost našich produktů máme pro Vás otevřené po telefonické domluvě v Praze a u Hradce Králové. Nabízíme veškeré kované produkty k plotům.

 

Poplatky

1/  V případě realizace zakázek nad 50.000,- bez DPH nejsou účtovány poplatky za zaměření.

2/ U zakázek vzdálených více jak 50 km od Prahy nebo Hradce Králové, u kterých celková hodnota nepřesahuje 50.000,- bez DPH je účtován poplatek za dopravu ve výši 10,- za každý km trasy mezi místem zaměření a nejbližší pobočkou naší firmy + poplatek 200,-/h za čas strávený zaměřením a jízdou. Obvyklá délka samotného zamření je cca 30 minut.

3/ Rozhodne-li se zákazník pro zaměření a následně po jeho provedení nebude o zakázku jevit zájem, jsme nuceni účtovat  také poplatek za dopravu ve výši 10,- za každý km trasy mezi místem zaměření a nejbližší pobočkou naší firmy + poplatek 200,-/h za čas strávený zaměřením a jízdou. Platí pro zakázky všech cenových hladin.

4/ Dojde-li k ukončení spolupráce ze strany zákazníka po zaměření, vypracování výkresů a jejich zaslání na emailovou adresu zákazníka, je účtován poplatek za zaměření a dopravu (viz. odrážka č.3) + paušální poplatek ve výši 2000,- za vypracování výkres.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Napište nám Váš dotaz, ozveme se Vám zpět.

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2021